Klientų atsiliepimai

Costcut Kitchens

We have been using SSP and We must say they are the best company we have dealt with so far. Very professional, always there when you need them. They listen to what you want on your site and they are very innovative towards making your site stand out from the rest. I would not have any hesitation in recommending SSP to any company.
 
Derek Byrne                       Nerijus Svambarys
Sales Manager                   Trade Manager
Costcut Kitchens               Costcut Kitchens
www.cckitchens.ie             www.cckitchens.ie

 

Dec Style

Dėkoju SSP kolektyvui už puikiai atliktą darbą kuriant internetinę svetainę www.decstyle.com.
Atsižvelgiant į mano pageidavimus, pasiūlymus bei pastabas, kompetentingi darbuotojai sukūrė patrauklų akiai ir patogų naudoti svetainės dizainą, įdiegė turinio valdymo sistemą. SSP - patikimas partneris, bet kada pasiruošęs padėti bei patarti rūpimais klausimais. Tikiuosi sėkmingai bendradarbiausime ir toliau.

RelondA Jonaitienė
Direktorė
www.decstyle.com

 

AGROTAKA

Bendradarbiavimas su SSP mums įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės paslaugas teikiančių savo srities profesionalų. Ši įmonė mums sukūrė ne tik išskirtinio dizaino internetinį puslapį, bet ir suteikė konsultacijas, kurių pagalba mes galime išnaudoti internetą savo įmonės veiklos efektyvumui didinti. Pasiekti rezultatai yra geresni nei mes tikėjomės, todėl su SSP bendradarbiaujame ir toliau, paieškos sistemų optimizavimo srityje.

Aidas Ragainis
Direktorius
www.agrotaka.com

 

Lietuvos Socialdemokratų partija

Dėkoju SSP kompanijai už profesionaliai sukurtą Lietuvos socialdemokratų partijos interneto svetainę. Esu dėkinga ir už sklandų bendradarbiavimą, operatyvią pagalbą ir tarpusavio supratimą. Malonu dirbti su kompetentingais ir išradingais savo srities specialistais.
Linkiu Jums ir toliau sėkmingai pildyti savo klientų lūkesčius.

Auksė Kontrimienė
Atstovė spaudai,
Lietuvos socialdemokratų partijos informacijos centras,
www.lsdp.lt