Reklaminių kostiumų kūrimas (kostiumų gamyba)

Reklaminių drabužių siuvimas


Geriausia reklama - vaizdinė reklama. Žinodami šią tiesą, savo klientams siūlome aukštos kokybės išskirtinius, pagal indvidualius norus ir savybes sukurtus kostiumus - kaukes. Jūs reklamuojatės dalindami skrajutes? Jums reikia mokyklos, įstaigos, šventės ar kitoko talismano? Žinote koks jis turėtų būti? Ar net neįsivaizduojate kas geriausiai reprezentuotų Jus? Kreipkitės į mus. Pasiūtas kostiumas - kaukė ne tik praskaidrins nuotaiką esamiems ir būsimiems klientams, lankytojams, bet ir pritrauks į Jūsų įstaigą sėkmę!
 
Teminiams įmonių, įstaigų ar kasmetiniams mokykliniams karnavalams siūlome gražius, spalvus karnavalinius kostiumus. Pasiūsime tiek dideliam tiek mažam karnavalinį kostiumą su kuriuo galės puikiai įsijausti į savo vaidinamą personažą.

Mokykliniai karnavalai ypač svarbūs mūsų mažiausiems klientams - vaikams. Dažnai tėveliai neranda laiko ar tinkamų medžiagų sukurti gražų ir spalvingą karnavalinį kostiumą. Norėdami Jums palengvinti prieškalėdinį laikotarpį, mes Jūsų vaikams galime sukurti kostiumą nuo kačiuko iki drakoniuko ir daugelį kitų. Nėra personažo, kuriam mūsų dizaineriai nesukurtų kostiumo. Leiskime vaikui tapti tikru aktoriumi, su išskirtiniu karnavaliniu kostiumu.

Kiekvienas norime turėti kažką ypatingo ir savito. Jei norite turėti SAVO žaislą, atitinkantį asmeninius ar verslo lūkeščius, ar papraščiausiai nerandate trokštamo žaislo - kreipkitės į mus. Mūsų dizaineriai pagal Jūsų išsakytus norus sukurs eskizus, pagal kuriuos išsirinkę Jums labiausiai patinkantį žaislą - pasiūsime. Pagal pageidavimus galime išsiuvinėti ant išsirinkto žaislo Jūsų įmonės logotipą ar pavadinimą. Lai žaislas tampa Jūsų verslo talismanu!

Reklaminių kostiumų gamyba: +370 650 98990


Sukurtų reklaminių kostiumų pavyzdžius rasite čia: REKLAMINIAI KOSTIUMAI - KAUKĖS


Siuvinėjimo paslaugos


Siuvinėjimas - vienas iš mūsų siūlomų reklamos pateikimo būdų, kadangi vaizdinė reklama vartotojams yra viena iš pastebimiausių. Mūsų išsiuvinėti kompiuterinių mašinų ir programų pagalba logotipai, aplikacijos, vėliavos, antsiuvai, emblemos yra tikslios, raiškios, profesionaliai ir kokybiškai atliktos, kokybiškumu ir tikslumu traukiančios vartotojų akį. Mes galime išsiuvinėti BET KĄ ant žaislų, darbo rūbų, marškinėlių, kepurių, odos ir kitų įvairių audinių. Nėra nieko, ko padedami savo fantazijos neįgyvendintume siuvinėjimu.

Siūlome Jums savo individualumą pabrėžti išsiuvinėjant Jums svarbią simboliką ar logotipą. Padarykite save išskirtiniu siuvinėjimo pagalba.