Mes remiame

Kurdama ar tobulindama reklamą ir jos pateikimą SSP nepamiršta ir to, kas svarbu visuomenei apskritai: socialinio gyvenimo ar žmonių tarpusavio santykių. SSP įsilieja į visuomenę remdama olimpietį J. BERNOTĄ, kuris atstovauja Lietuvą Londono 2012 Olimpiadoje. J. BERNOTAS jau seniai Lietuvoje yra burlenčių sporto lyderis. Savo pasiekimais garsėja daugelyje kitų pasaulio šalių. Nuostabu, kad ir Olimpinis komiteas jį įvertino. Siekdama prisidėti prie J. BERNOTO pasiekimų, jo neapleidžia ir SSP komanda.

Taip pat remiame krepšinio komandą BALTIC STAFF (Anglija). Atliekame lyg ir tarpininko funkciją tarp krepšinio ir visuomenės, nes krepšinis mūsų įmonei atrodo svarbus. Jis turi savą istoriją, savas tradicijas, net atskirą ženklų ir garsų sistemą, taigi atskirą komunikaciją. Turėdamas visus svarbiausius kultūros požymius, krepšinis yra kultūra. Suvokdavi tai, kaip kultūrą, ir žinodami, kad kultūra ir visuomenė viena be kitos neegzistuotų, palaikome būtent šią sporto šaką.

Remdami krepšinį, remiame kultūrą ir kartu visuomenę.

Remdama dviejų skirtingų šalių komandas (Anglijos ir Lietuvos), mūsų įmonė prisideda prie aktyvaus gyvenimo būdo, sveikos gyvensenos ir pilietiškumo skatinimo dvejose šalyse.
Rėmimo tikslas šiuo atveju – tikėti komanda, tikėti komandiniu darbu ir padėti jai parodyti save ne tik sporto salėje, bet išnaudojant visas įmanomas reklamos pateikimo ir viešinimo galimybes internete.